Aktualności

02.11.2018

Ostatni dzień października 2018 na naszym polu

Dzięki uprzejmości Leszka Rogali, który zrobił i udostępnił poniższe zdjęcia możemy przekonać się jak piękne jest nasze pole jesienią. Zdjęcia zostały zrobione 31 października 2018 w czasie Turnieju Memoriałowego. Zapraszamy do obejrzenia Galerii ... czytaj więcej
26.10.2018

Turniej Memoriałowy przesunięty

Gdy jest zimno ale nie pada deszcz, da się grać. Gdy pada deszcz ale jest ciepło, również można grać. Ale gdy jest zimno, wieje silny wiatr i pada deszcz, wtedy gra przestaje być przyjemnością. Z tego powodu przesuwamy Turniej Memoriałowy na środę 31 października. Wspólny start o godz. 10:00. Za…... czytaj więcej
26.10.2018

Puchar Jesieni 2018 zakończony

W bardzo wietrznych warunkach odbył się ostatni turniej z cyklu Puchar Jesieni 2018. W tej sytuacji trudno było o spektakularnie dobre wyniki i klasyfikacja w większości grup nie uległa zmianie. W poszczególnych grupach handicapowych zwyciężyli: Rafał Wolny, Marek Godziński, Wojciech Pawlikowski…... czytaj więcej
26.10.2018

Zebranie Pań

Zapraszam golfistki Śląskiego Klubu Golfowego na zebranie dnia 8.11.2018 o godz. 16:00 . Program zebrania: - omówienie naszej działalności w roku 2018 - wybór kapitana kobiet SKG -plany i cele na rok 2019 do…... czytaj więcej
16.10.2018

Puchar ŚKG Match Play

Zakończyły się rozgrywki w Pucharze ŚKG Match Play. W kategorii singli zwyciężył Marek Godziński. Drugie miejsce wywalczył Marek Jelonek a trzecie Zbigniew Waśkiewicz. W kategorii par zwyciężyła para Janina i Józef Gładki, drugie miejsce zdobyli Lidka i Józef Chrząstek a trzecie Bogusia i…... czytaj więcej
16.10.2018

Spotkanie opłatkowe

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków i sympatyków Klubu na tradycyjne spotkanie opłatkowe. Spotkanie odbędzie się 11 grudnia (wtorek) o godzinie 17:30 w Restauracji Prezydent (wchodzącej w skład Kompleksu Sztygarka) w Chorzowie przy ul. Piotra Skargi 34a. W czasie spotkania zostaną…... czytaj więcej
14.09.2018

Lista startowa na Whisky & Spirit

Lista startowa na sobotę 15 września w pliku PDF po kliknięciu TUTAJ lub na stronie PZG ... czytaj więcej
11.09.2018

Turnieje w najbliższy weekend

W sobotę 15 września na naszym polu gramy Whisky & Spirit House Golf Cup. Na uczestników czeka sporo nagród i dodatkowych atrakcji. A w niedzielę 16 września zapraszamy na Armadę do Bytomia na kolejny Turniej Przyjaźni. Regulamin i zapisy na stronie Armady. Serdecznie zapraszamy. ... czytaj więcej
07.09.2018

Lista startowa na Puchar Kapitana Pola

27.08.2018

Turniej match play wchodzi w fazę finałową. W turnieju singlowym zostały już wyłonione wszystkie pary ćwierćfinałowe. Zestawienie par po kliknięciu TUTAJ lub w zakładce „Turnieje/Mecze”. Do półfinałów awansują tylko zwycięzcy poszczególnych meczów. W turnieju par brak jeszcze…... czytaj więcej
25.08.2018

Puchar Prezydenta przeniesiony

Informujemy, że wychodząc na przeciw prośbom wielu zawodników oraz zgodnie z sugestiami płynącymi z ratusza z uwagi na załamanie pogody przenosimy turniej o Puchar Prezydenta Siemianowic Śląskich na kolejną sobotę, tj. na dzień 1 wrzesień 2018. Wszystkie zapisy na turniej z datą 26 sierpnia…... czytaj więcej
24.08.2018

Lista startowa na Mistrzostwa Seniorów

Lista startowa na sobotę 25 sierpnia w pliku PDF po kliknięciu TUTAJ lub na stronie PZG TUTAJ. ... czytaj więcej