Aktualności

11.12.2017

Ostatni dzień zapisów na opłatek

Jutro (12 grudzień) przed południem musimy podać ostateczną liczbę osób biorących udział w Spotkaniu Opłatkowym. Lista zapisów zostanie zamknięta o godzinie 10:00. Bardzo proszę osoby, które jeszcze się nie zapisały a chciałyby wziąć udział w tym spotkaniu o zapisanie się w zakładce…... czytaj więcej
08.11.2017

Zapraszamy na Turniej Niepodległości

W sobotę 11 listopada serdecznie zapraszamy na prawdopodobnie ostatni turniej w tym roku. Oprócz nagród przewidzianych w regulaminie turnieju pomiędzy uczestnikami (obecnymi w czasie ogłaszania wyników) zostaną rozlosowane: - Driver Srixon Z565 - Wedge Cleveland RTX-3 CB - Tuzin…... czytaj więcej
26.10.2017

Spotkanie opłatkowe

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków i sympatyków Klubu na tradycyjne spotkanie opłatkowe. Spotkanie odbędzie się 15 grudnia (piątek) o godzinie 17:30 w Restauracji Prezydent (wchodzącej w skład Kompleksu Sztygarka) w Chorzowie przy ul. Piotra Skargi 34a. W czasie spotkania zostaną…... czytaj więcej
26.10.2017

Puchar Jesieni 2017 zakończony

Dobiegł końca cykl rozgrywek o Puchar Jesieni 2017. W poszczególnych grupach handicapowych zwyciężyli: Krzysztof Borończyk, Rafał Wolny, Marcin Żemaitis i Józef Duda. Końcowa klasyfikacja po kliknięciu TUTAJ. Ponieważ Puchar Jesieni był ostatnim cyklem turniejów zaliczanych do punktacji…... czytaj więcej
17.10.2017

Turniej Złotego Jesiennego Liścia

Ponieważ w sobotę pogoda prawdopodobnie będzie jeszcze niezła więc zapraszamy wszystkich stęsknionych za grą turniejową na Turniej Złotego Jesiennego Liścia. Wspólny start o godz. 10:00. Zapisy do piątku do godz. 18:00. ... czytaj więcej
09.10.2017

Turniej Przyjaźni ŚKG - AGC

W sobotę, po dwuletniej przerwie, rozegraliśmy kolejny Turniej Przyjaźni pomiędzy zespołami Śląskiego Klubu Golfowego i Armada Golf Club. Przypomnijmy, że w poprzednim turnieju rozegranym w roku 2014 na polu w Bytomiu zwyciężył zespół ŚKG. Podobnie stało się i tym razem, wygrali golfiści ŚKG z…... czytaj więcej
06.10.2017

Lista startowa na Turniej Przyjaźni

Lista startowa na sobotę 7 października w pliku PDF po kliknięciu TUTAJ. ... czytaj więcej
19.09.2017

Rusza Puchar Jesieni 2017

Już jutro niezależnie od pogody startuje pierwszy turniej z cyklu Puchar Jesieni 2017. Turniejów będzie 6 i będą rozgrywane w kolejne środy września i października. Dwa turnieje wrześniowe zaczynają się o godz. 13:00 (zapisy do 11:00) a cztery turnieje październikowe o godz. 12:00 (zapisy do…... czytaj więcej
19.09.2017

Informacja dla rodziców i juniorów

Spotkanie 22.09.17 godz 17.30, trening od 16.30 Rodzice i juniorzy pamiętajcie, że w najbliższy piątek 22.09. zaraz po treningu tzn. o 17.30 będą dla Was pieczonki, obecność obowiązkowa bo inaczej Peter wszystko zje... Chcemy porozmawiać o przyszłym sezonie i o pomysłach na zimę.…... czytaj więcej
15.09.2017

Lista startowa na MBS Golf Cup

Lista startowa na turniej "MBS Golf Cup" (sobota 16 września) na stronie PZG po kliknięciu TUTAJ lub w pliku PDF po kliknięciu TUTAJ. ... czytaj więcej
09.09.2017

Puchar Kapitana Pola

Przy pięknej pogodzie i znakomitej frekwencji rozegraliśmy bardzo udany turniej. W kategoriach brutto zwyciężyli i zegarki golfowe Bushnell GPS wygrali: Bogdan Bać, Ewa Ludyga i Jan Morański. W kategoriach netto zwyciężyli i wózki Clicgear wygrali: Marian Bujas, Janusz Kazek i James Ling. W…... czytaj więcej
08.09.2017

Lista startowa na Puchar Kapitana Pola

Lista startowa na turniej "Puchar Kapitana Pola" (sobota 9 września) na stronie PZG po kliknięciu TUTAJ lub w pliku PDF po kliknięciu TUTAJ. ... czytaj więcej