Aktualności

21.05.2017

Jurek Niemirowicz zwycięża

Mistrzem Śląskiego Klubu Golfowego w sezonie 2017 został Jerzy Niemirowicz. Wielokrotnie Jurek był bardzo blisko zdobycia tytułu Mistrza Klubu, zawsze coś mieszał w czołówce, ale zawsze czegoś zabrakło, zwłaszcza tej odrobiny szczęścia. Tym razem było inaczej. Jurek prowadził po pierwszej…... czytaj więcej
20.05.2017

Lista startowa - 2 runda Mistrzostwa ŚKG

Lista startowa na niedzielę 21 maja w pliku PDF po kliknięciu TUTAJ. ... czytaj więcej
19.05.2017

Lista startowa i dostępność pola w sobotę 20 maja

Lista startowa na I rundę Mistrzostw ŚKG w pliku PDF po kliknięciu TUTAJ. Od godziny 12:10 pole będzie już dostępne i można rezerwować tee time. Podobnie w niedzielę 21 maja, tj. od godziny 12:10 można już będzie wchodzić na pole. Serdecznie zapraszamy gości i wszystkich członków klubu,…... czytaj więcej
09.05.2017

Zapraszamy na Turniej Par Mieszanych

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w Turnieju Par Mieszanych w sobotę 13.05.2017. Zgodnie z tradycją proponuję dla zainteresowanych par loterię fantową. Pary które chcą w niej brać udział proszone są o przygotowanie prezentu niespodzianki ( wartość ok. 30 zł). Na 19-tym dołku czekają…... czytaj więcej
07.05.2017

Sukces Brygidy Morańskiej

Miło nam poinformować, że nasza klubowiczka Brygida Morańska wywalczyła 3 miejsce w kategorii kobiet w Mistrzostwach Regionu Południe rezegranych na polu Gradi Golf. Brygida zagrała trzy dobre rundy (88, 89, 87) i uplasowała się tuż za Anastazją Piechulą i Dymnicką Martyną. Serdecznie…... czytaj więcej
05.05.2017

Zapisy na Deutsche Bank Polish Masters 2017

Możliwość zmierzenia się z innymi golfistami, atrakcyjne nagrody rzeczowe i szansa na wielki finał – to niektóre z korzyści z występu w Deutsche Bank Polish Masters. Turniej na polu Śląskiego Klubu Golfowego już 14 maja! Turniej Deutsche Bank Polish Masters cieszy się dużym…... czytaj więcej
02.05.2017

Lista startowa na środę

Lista startowa na turniej Konstytucji 3-go Maja po kliknięciu TUTAJ. Osoby, które zdecydują się jeszcze grać proszone są o zapisanie się na listę rezerwową. ... czytaj więcej
01.05.2017

Konstytucji 3-go Maja i Puchar Wiosny

Pogoda zdecydowanie się poprawia. W tym tygodniu zapraszamy na dwa turnieje: w środę gramy turniej Konstytucji 3-go Maja a w czwartek o godz. 13:30 Puchar Wiosny. Serdecznie zapraszamy. Miła informacja dodatkowa, naszym nowym członkiem został Andrzej Kalus. Z tej okazji po rundzie turniejowej…... czytaj więcej
25.04.2017

Puchar Wiosny startuje

Niezależnie od warunków pogodowych w środę 26 kwietnia o godz. 13:30 startuje I Puchar Wiosny 2017. Zapisy jeszcze do jutra do godz. 11:00. Wszystkim twardzielom, którzy zdecydują się zagrać doradzamy ciepło się ubrać i zabrać parasole, bo może być różnie. ... czytaj więcej
23.04.2017

Dobry występ naszego pro

Peter Bronson zajął drugie miejsce w inauguracyjnym turnieju z cyklu BMW PGA Polska Tour 2017 – Gradi Invitational By John Deere. Po pierwszej rundzie z wynikiem 66 uderzeń Peter zajmował pierwsze miejsce. W drugiej rundzie zagrał 73 i ostatecznie z łącznym wynikiem 139 uderzeń uplasował…... czytaj więcej
19.04.2017

Zmiana terminu BogiGolf Cup

Informujemy, że z uwagi na kiepskie prognozy pogody na weekend organizator turnieju podjął decyzję o przełożeniu BogiGolf Cup 2017 na czerwiec. Pierwszy turniej dla grupy HCP 0-18 został przełożony na sobotę 17 czerwca, drugi dla grupy HCP 18,1 – 36,0 na niedzielę 18 czerwca. Wszystkie…... czytaj więcej
18.04.2017

Puchar Wiosny przesunięty

Z powodu niekorzystnych prognoz pogody start cyklu turniejów o Puchar Wiosny został przesunięty na 26 kwietnia. Przepraszamy za zmianę. ... czytaj więcej