Mistrzostwa ŚKG zakończone.

W dniach 18-19.06 br. odbyły się Mistrzostwa Śląskiego Klubu Golfowego połączone z turniejem o Puchar Prezydenta Miasta Siemianowic Śl.

Puchar Prezydenta zdobył po zaciętej walce Damian Fernezy. Nagrodę wręczał Wiceprezyden Miasta Siemianowice Śl. Dariusz Bochenek.

Na zakończenie na wszystkich czekał pyszny tort od Pana Prezydenta oraz lampka szampana od zwycięscy.

Drugi dzień Mistrzostw zakończył się dogrywką między Włodzimierzem Pawlikiem a Januszem Stokłosom. Po zaciętej wace na greenie laur zwycięstwa przypadł Januszowi Stokłosie, który otrzymał tytuł Mistrza Śląskiego Klubu Golfowego oraz miejsce parkingowe.

II miejsce zajął Włodzimierz Pawlik, który zdobył również tytuł Mistrza w kategorii Seniorów. III miejsce zajął Damian Fernezy.

W kategorii kobiet I miejsce zajęła Marcela Bałdyga, II miejsce Oliwia Kubacka, III miejsce Brygida Morańska.

Mistrzem juniorów został Jakub Szyja.

W kategorii netto I miejsce zajeła Ewa Tadaszak, II miejsce Ewa Lugyda i III miejsce Krzysztof Janecki.

Sponsorem turnieju była firma Bo Concept.

Wysoki poziom gry wszystkich nas cieszy i dodaje chęci do dalszych treningów.